DEKODER’den Oral’a çevre ödülü


 

 Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, YAKAB Başkanı sıfatıyla ‘Yılın Çevreci Kurum’ ödülüne layık görüldü.

 

Yalova Altınova Belediyesi ve YAKAB Başkanı Dr. Metin Oral, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç'ı ziyaret ederek, katı atık tesislerinde incelemelerde bulundu.

Altınova Belediyesi ve Yalova İli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği (YAKAB) Başkanı Dr. Metin Oral ve YAKAB yetkilileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzmit Atık ve Atıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş. (İZAYDAŞ) Genel Müdürü Muhammet Saraç'ı ziyaret etti.

İZAYDAŞ Genel Müdürü Saraç ile bir süre makamında sohbet eden Başkan Oral, "İZAYDAŞ Yalova'daki belediyelere dolayısıyla YAKAB'a önemli destekler vermiştir. Atık bertarafı ve teknik bilgiler bakımından bizlere önemli destekleri vardır. Genel müdürümüz ve ekibine Yalova adına teşekkür ederim" dedi. Sohbetin ardın Genel Müdür Saraç, İZAYDAŞ hakkında Başkan Oral ve beraberindekilere bilgi vererek, tesisi gezdirdi.

 

2.LOT İHALESİ TAMAMLANDI, 13/06/2016 TARİHİNDE FİRMA İLE SÖZLEŞME İMZALANCAK.KAZANAN FİRMA ENKAN İNŞAAT SÖZLEŞME BEDELİ 2.289.000,00 TL İHALENİN YAKLAŞIK MALİYETİ 2.789.733,40 TL DİR. 

Yalova İli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme  Birliği

 

Denizçalı Köyü  Taşköprü /YALOVA

 yakab@yakab.gov.tr